Mezi Servisní partnery patří jen ti nejlepší zámečníci v celé České republice. Je to nejvhodnější místo pro nákup a servis výrobků FAB. Naši proškolení profesionálové vám dokážou poradit to nejvhodnější řešení, zrealizují montáž a zajistí budoucí servis. U nás najdete kompletní portfolio produktů značky FAB, včetně nejmodernějších elektronických systémů. Prodejna v centru Brna je také vybavena novou technologií na výrobu všech typů běžných klíčů. Naše stroje umožňují například "načipování" autoklíčů a výrobu složitějších typů. Krátká dodací lhůta je samozřejmostí, většinu klíčů Vám uděláme po dohodě na počkání přímo na naší prodejně.

Oprava autoklíčů - výměna poškozené planžety a plastových tlačítek je levnější, než výroba nového autoklíče.

Vyrobíme všechny typy běžných klíčů: cylindrické klíče, dozické a tvarové klíče, schránkové klíče, barevné klíče, nábytkové klíče, vratové klíče, motoklíče, klíče na přívesy, karavany a lodě, klíče ke stavebním strojům aj.

Naše firma se výrobou klíčů a speciálně autoklíčů zabývá úspěšně již několik let. Díky investicím do nových technologií máme vybavení na výrobu autoklíčů na špičkové úrovni, proto vyrobíme autoklíče od všech běžných osobních vozů, motocyklů, karavanů, ale i od stavebních strojů a lodí.