Zakoupení nového stroje Keyline DeZmo Advance na výrobu klíčů a kopírování autoklíčů, který kopíruje ploché, jedno a oboustranné klíče pro cylindrické vložky a čipové klíče, autoklíče na naši Brněnskou prodejnu kde Vám vyřežeme a načipujeme klíče od všech běžných osobních vozů. Můžeme tak reagovat na požadavky zákazníků, kteří hledají nejvyšší výkon a maximální všestrannost. Jednoduchá kopie klíče již v dnešní době není dostačující. Pro výrobu autoklíčů proto používáme spojení špičkové elektroniky a pokročilé technologie řezání. Samozřejmostí je i modul diagnostického systému SuperVag pro učení klíčů a dálkových ovládání vozidel Volkswagen, Audi, Škoda a Seat.

 

Výroba klíčů a autoklíčů

FLEXIBILITA
Možnost řezání kopie klíče podle originálního klíče, pomocí elektronického kódu nebo zaslaného datového souboru. Instalovaná databáze klíčů umožňuje Dezmu pracovat v samostatném režimu i v otevřeném režimu ve spojení se softwarem INSTACODE nebo PROMASTER.

DOKONALÁ KONTROLA
Integrovaná konzole s dotykovou obrazovkou poskytuje veškeré informace, které zaručují přesné řezání klíče. Zároveň umožňuje obsluze ovládat veškeré funkce stroje naprosto intuitivně.

RYCHLOST A PRECIZNOST
Rychle a přesně řeže klíče podle skutečně naměřených uzávěrů nebo podle originálních hodnot obsažených v databázi. Tím umožňuje dosáhnout maximální produktivity při zachování vysoké přesnosti kopírování čipového klíče.

INOVACE
Nastavuje nový technologický standard při řezání cylindrických a automobilových klíčů s podporou unikátní technologie podavače DROMO (první robotický elektronický podavač klíčů).

INTEGRACE
Instalovaný software a databáze umožňují jednoduchou aktualizaci přímým připojením k internetu nebo pomocí USB klíče.