dálkové ovládání dveří mobilem FAB ENTR   FAB ENTR   Výroba klíčů FAB Brno

Výroba a montáž klíčových systémú (tj.systémů generálního a hlavního klíče SGHK)
Systém SGHK spočívá v jednoduchém principu kde majitel nebo uživatel objektu, např. ředitel či správce, může přidělovat priority vstupu do jednotlivých místností buď jednotlivcům nebo určeným skupinám. Celý článek a popis jak funguje systém generálního klíče.

Klíčová služba
Výroba všech typů klíčů -
cylindrické, dozické, tvarové, schránkové, autoklíče (včetně jejich načipování), opravíme Vám dálkové ovládání aj. V nabídce máme různé druhy klíčů a ovládání a to včetně příslušenství.

Přestavba cylindrických vložek, zámků a visacích zámků na stejný klíč
Nosíte u sebe objemný svazek klíčů od bytu, vstupní branky, sklepa nebo chaty?  Už nemusíte, sjednotíme všechny Vaše zámky na jediný klíč. Nabízíme řešení sjednocení klíčů pro firmy i domácnosti. V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů od značky FAB ze které si můžete vybrat, velkou část produktů máme skladem.

Výroba cylindrických vložek dle dodaného klíče

Montáže a prodej panikových zámků a panikových kování

Panikové zámky jsou konstruovány tak, aby pouhým stiskem kliky nebo svislé panikové hrazdy odemkly a otevřely dveře i když není k dispozici klíč.

Trezory, sejfy a trezorové dveře - prodej, poradenství a servis
Nabízíme široké spektrum trezorů a sejfů které jsou svým provedením provedením určeny k ukotvení do nábytku, stěny, na přání do podlahy.

Výroba a čipování autoklíčů
Nabízíme našim zákazníkům stále lepší kvalitu a komplexnost služeb. Naše vybavení na výrobu autoklíčů je na špičkové úrovni, proto vyrobíme autoklíče od všech běžných osobních vozů, motocyklů, karavanů, ale i od stavebních strojů a lodí. Autoklíče řežeme na strojích KEYLINE DEZMO ADVANCE, ERREBI 4 PLUS, ERREBI DAKAR EVOLUTION a ALFA BIT (Combi). Součástí naší technologie je diagnostický program SuperVAG pro učení klíčů a dálkových ovládání u nejrozšířenějších vozidel Volkswagen, Audi, Škoda a Seat. Díky investicím do nových technologií, můžeme nabídnout i klíče pro vozy Mercedes.

Systém FAB +CLIQ. Pomocí elektronického softwaru si sami určíte jaký klíč odemnkne zámek. V případě více zámkových vložek FAB +CLIQ spravujete přístupy do jednotlivých místností a máte přehled o tom, kdy jaký klíč otevřel dveře.

Odborné konzultace a poradenství v našem oboru
Návrhy a realizace komplexního zabezpečení domů, bytů, objektů firem, obchodních center, škol aj.