dálkové ovládání dveří mobilem FAB ENTR   FAB ENTR   Výroba klíčů FAB Brno

Výroba a montáž klíčových systémú (tj.systémů generálního a hlavního klíče SGHK)
Systém SGHK spočívá v jednoduchém principu kde majitel nebo uživatel objektu, např. ředitel či správce, může přidělovat priority vstupu do jednotlivých místností buď jednotlivcům nebo určeným skupinám. Celý článek a popis jak funguje systém generálního klíče.

Klíčová služba
Výroba všech typů klíčů -
cylindrické, dozické, tvarové, schránkové, autoklíče (včetně jejich načipování), opravíme Vám dálkové ovládání aj. V nabídce máme různé druhy klíčů a ovládání a to včetně příslušenství.

Přestavba cylindrických vložek, zámků a visacích zámků na stejný klíč
Nosíte u sebe objemný svazek klíčů od bytu, vstupní branky, sklepa nebo chaty?  Už nemusíte, sjednotíme všechny Vaše zámky na jediný klíč. Nabízíme řešení sjednocení klíčů pro firmy i domácnosti. V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů od značky FAB ze které si můžete vybrat, velkou část produktů máme skladem.

Výroba cylindrických vložek dle dodaného klíče

Montáže a prodej panikových zámků a panikových kování

Panikové zámky jsou konstruovány tak, aby pouhým stiskem kliky nebo svislé panikové hrazdy odemkly a otevřely dveře i když není k dispozici klíč.

Trezory, sejfy a trezorové dveře - prodej, poradenství a servis
Nabízíme široké spektrum trezorů a sejfů které jsou svým provedením provedením určeny k ukotvení do nábytku, stěny, na přání do podlahy.

Výroba a čipování autoklíčů
Nabízíme našim zákazníkům stále lepší kvalitu a komplexnost služeb. Naše vybavení na výrobu autoklíčů je na špičkové úrovni, proto vyrobíme autoklíče od všech běžných osobních vozů, motocyklů, karavanů, ale i od stavebních strojů a lodí. Autoklíče řežeme na strojích KEYLINE DEZMO ADVANCE, ERREBI 4 PLUS, ERREBI DAKAR EVOLUTION a ALFA BIT (Combi). Součástí naší technologie je diagnostický program SuperVAG pro učení klíčů a dálkových ovládání u nejrozšířenějších vozidel Volkswagen, Audi, Škoda a Seat. Díky investicím do nových technologií, můžeme nabídnout i klíče pro vozy Mercedes.

Systém FAB +CLIQ. Pomocí elektronického softwaru si sami určíte jaký klíč odemnkne zámek. V případě více zámkových vložek FAB +CLIQ spravujete přístupy do jednotlivých místností a máte přehled o tom, kdy jaký klíč otevřel dveře.

Dálkově ovládaný zámek FAB ENTR
FAB ENTR je inteligentní motorický zámek, který vám umožní na dálku ovládat dveře pomocí telefonu, tabletu, PIN klávesnice, otiskem prstu nebo dálkovým ovládáním. FAB ENTR ke své instalaci a ovládání nepotřebuje žádné kabely.

Odborné konzultace a poradenství v našem oboru
Návrhy a realizace komplexního zabezpečení domů, bytů, objektů firem, obchodních center, škol aj.