Dálkově ovládaný zámek FAB ENTR

FAB ENTR je inteligentní motorický zámek, který vám umožní ovládat dveře ze Smartphonu, tabletu, pomocí PIN klávesnice, otiskem prstu nebo dálkovým ovládáním. Zámek FAB ENTR byl vyvinut podle nejvyšších bezpečnostních standardů a s využitím nejnovějších technologií. Poskytne vám zabezpečení a praktickou bezklíčovou kontrolu přístupu do vašeho domova. Dveře můžete odemykat různým způsobem. Můžete použít mobilní aplikaci, snímač otisků prstů, PIN kód nebo dálkové ovládání. Vyberte si způsob, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, nebo používejte jejich kombinaci.

Hlavní přednosti systému FAB ENTR:

Už žádné klíče
Inteligentní motorický zámek FAB ENTR můžete ovládat pomocí svého Smartphonu, tabletu, PIN klávesnice nebo otiskem vašeho prstu.

Bez požadavku na kabely
Motorický zámek FAB ENTR je napájen výkonnou a ekologicky šetrnou baterií, které má výdrž až 3 měsíce. V mobilní aplikaci můžete sledovat stav baterie a v případě nutnosti baterii dobít drátovou nebo bezdrátovou nabíječkou.

Bezdrátové příslušenství
Stejně jako cylindrická vložka FAB ENTR, tak také PIN klávesnice, dálkové ovládání a čtečka prstů nepotřebuje ke své instalaci a ovládání žádné kabely.  

Automatické uzamčení dveří
Odcházíte z domu ve spěchu a nejste si jisti, zda jste zamkli dveře? Díky možnosti režimu automatického uzamčení dveří budete mít jistotu, že se po vašem odchodu dveře vždy uzamknou.

Jednoduchá instalace
Díky kombinaci revolučních technologií a motorické cylindrické vložky FAB 2000 není k instalaci inteligentního zámku FAB ENTR nutný žádný zásah do dveří. Při instalaci můžete postupovat jako při standardní výměně vložky. Motorický zámek FAB ENTR vypadá z vnější strany dveří jen jako obyčejný zámek.

Maximální bezpečí
Motorická funkce zámku a automatická detekce zavření dveří zajistí, že dveře budou vždy uzamčeny a tedy bezpečné. Navíc kombinací s cylindrickou vložkou FAB 2000 ve 4. bezpečnostní třídě vytvoříte bezpečný přístupový systém k vašemu domu.

Bezpečnost, spolehlivost a komfort
Díky kombinaci mechanické cylindrické vložky FAB v nejvyšší bezpečnostní třídy s moderní technologií elektronického uzamykání poskytuje ENTR maximální bezpečnost, kontrolu a pohodlí při uzamykání vašeho domova. Sdílejte přístupová práva pomocí mobilního telefonu a aplikace ENTR.

Technické výhody
– Ideální pro dveře všech typů a velikostí
– Automatické uzamykání - zavřete dveře a ty se automaticky uzamknou
– Bezpečná, zašifrovaná bezdrátová komunikace
– Žádné kabely - bateriové napájení
– Nouzové otevírání mechanickým klíčem